РЕМОНТ В КРАСНОГРАДСЬКОМУ ДНЗ №5

19-07-2020

     Красноградський ДНЗ №5 в складі цьогорічних переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» розпочав роботи з реалізації міні-проекту з капітального ремонту музичної зали. На даний час вже проведені роботи з демонтажу старого покриття на стелі та підлозі, зняті шпалери зі стін.

     Капітальний ремонт музичної зали в приміщенні Красноградського  ДНЗ № 5 дасть можливість створювати різні театральні зони для ігор-драматизацій, театру тіней чи лялькового театру, технічну можливість використовувати різнопланові декорації до свят та розваг, наповнювати простір художніми образами, яскравим і естетичним оформленням, а також зміцнити матеріально-технічну базу, вжити заходів щодо попередження травматизму, безпеки життєдіяльності дітей та дорослих. 

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27-06-2020

     Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

     Бажаємо всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Добра вам, щастя, злагоди та миру.

ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ КРАСНОГРАДСЬКОГО ДНЗ №5

21-05-2020

     Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та протоколу № 13 від 22.05.2020 року комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Красноградського району дозволено відвідування дошкільних навчальних закладів.

     Депутатами Красноградської міської ради прийнято рішення про спрямування 70 тисяч гривень на придбання безконтактних термометрів, засобів індивідуального захисту для працівників та дезінфікуючих засобів для прибирання приміщень.

     Саме за умов забезпечення протиепідемічних заходів і стало можливим відкриття нашого закладу дошкільної освіти з 22 червня 2020 року.

     Адміністрація просить батьків поставитися з розумінням до необхідності дотримання всіх вимог, адже, в першу чергу, до садочку мають піти діти з родин, де немає помічників у догляді за дитиною. Батькам було надано роз’яснення щодо всіх обмежень та умов відвідування закладу дошкільної освіти.

ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ "ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ"

17-06-2020

     18 червня 2020 року Центром громадянського виховання ХАНО проведено постійно діючий науково-практичний семінар за темою «Практичні аспекти впровадження освітньої програми «Впевнений старт» для вихователів, вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

     Під час семінару вихователем-методистом Павловою Т.А. було висвітлено хід впровадження освітньої програми «Впевнений старт» в старшій групі Красноградського ДНЗ №5, презентовано кращий досвід вихователів закладу, надано адресну методичну допомогу вихователям, вихователям-методистам закладів дошкільної освіти області щодо використання освітньої програми «Впевнений старт» для формування життєвої компетентності особистості дошкільника.

ВИПУСК - 2020

30-05-2020

Дорогі наші випускники!

Ми, працівники дитячого садка, бажаємо вам тільки найкращого і хочемо, щоб у майбутньому житті вам завжди щастило, пустотливий вогник в ваших очах ніколи не згас. Нехай попереду чекають тільки радісні моменти і наповнені цікавими подіями дні.

Бажаємо вам завзятості в навчанні, а батькам-терпіння. Зі святом, наші дорогі діти!

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ

26-05-2020

​     27 травня 2020 року в Красноградському ДНЗ №5 відбулося заключне засідання педагогічної ради на тему "Про результативність освітньої роботи з дошкільниками".

Порядок денний:

1. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

2. Про стан виконання річного плану роботи ЗДО на 2019/2020 н.р.

3. Про фізичний розвиток та рівень життєвої компетентності дітей раннього та дошкільного віку у відповідності до вимог Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

4. Про результативність освітнього процесу у відповідності до комплексних програм «Впевнений старт», «Дитина» та сформованість компетенцій старших дошкільників за освітніми лініями БКДО.

5. Про результативність освітньої роботи вузьких спеціалістів.

6. Про стан здоров’я та фізичного розвитку дітей в ЗДО.

7. Про завдання роботи закладу дошкільної освіти на літній період 2020 р.

8. Погодження робочого навчального плану ЗДО на 2020/2021 навчальний рік.

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ЗАКЛАДУ

21-05-2020

     Провідним напрямом діяльності нашого закладу дошкільної освіти є не лише розвиток, навчання і виховання особистості, здатної самостійно діяти і приймати рішення у нестандартних ситуаціях, а й постійне зростання професійної майстерності працівників і, як наслідок, формування позитивного іміджу закладу та забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.

      Протягом 2019/2020 навчального року на базі Красноградського ДНЗ №5 працювала творча група педагогів (керівник Рижикова С.Є.), яка вивчала питання формування позитивного іміджу закладу дошкільної освіти. 22 травня 2020 року члени творчої групи (Осетрова Н.П., Кирилова О.В., Каючкіна О.Ю.) презентували посібник з напрацьованими матеріалами, які визначають умови формування позитивного іміджу закладу, окреслюють сприятливі умови для самореалізації членів колективу, в результаті яких відбувається їх професійне зростання.

     В ході презентації педагоги взяли участь в інтерактивній формі роботи - методичному колажі «Імідж сучасного закладу дошкільної освіти». Ведучі (Рижикова С.Є, Павлова Т.А.) стимулювали бажання кожного формувати позитивний імідж, спонукали педагогів діяти у напрямі позитивних змін з чітким баченням поставленої мети та способів її досягнення. Вдалося згуртувати учасників освітнього процесу навколо поставленої мети, допомогти кожному педагогу усвідомити особисту відповідальність за розвиток закладу, створити атмосферу підтримки і порозуміння у педагогічному колективі та розвинути стратегічне, корпоративне, інноваційне мислення педагогів.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

25-05-2020

     19 травня 2020 року Центр прогресивної освіти "ГЕНЕЗУМ" проводив для вихователів дитячих садків та інших учасників виховного процесу Всеукраїнську науково-практичну конференцію за темою «ДОСВІД РОБОТИ ВИХОВАТЕЛЯ ДИТЯЧОГО САДКА: ТРАДИЦІЙНІ ПІДХОДИ ТА ІННОВАЦІЇ». Педагоги нашого закладу Захарова І.В., Скакун М.В., Рижикова С.Є., Кубась Л.В. взяли участь у роботі Всеукраїнській науково-практичній конференції  у заочному форматі. Ними направлені конспекти занять "Ми - діти твої, Україно!", "Звуки весни", "Найкращий матусин оберіг", що ввійшли до збірнику матеріалів конференції, який розміщений на сайті genezum.org.  

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

15-05-2020

     Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією.

     14-16 травня 2020 року в Красноградському ДНЗ №5 в онлайн-режимі відбулися заходи, присвячені знайомству старших дошкільників з країнами Європи, їхньою культурою, традиціями. Діти взяли участь в конкурсі малюнків за темою «Європа – наш спільний дім». Вихователями були організовані бесіда «Ми–європейці», віртуальна подорож країнами Європи.

     Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

ФЕСТИВАЛЬ "ДОБРИХ ПРАКТИК" ОСВІТЯН ХАРКІВЩИНИ «Майстри педагогічної справи презентують»

11-05-2020

     Протягом лютого-квітня 2020 року КВНЗ «ХАНО» із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти області, обміну ефективним педагогічним досвідом проведено Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

     У 2020 році Фестиваль відбувся за темою «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи». Для участі у Фестивалі зареєструвалися педагогічні працівники і нашого закладу дошкільної освіти. Експертна комісія відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів визначила кращі роботи педагогів Харківщини. Дипломами ІІ ступеня нагороджено вихователів Захарову Ірину Володимирівну та Литовченко Наталію Олексіївну, Диплом ІІІ ступеня отримала вихователь-методист Павлова Тетяна Анатоліївна.

     Вітаємо колег, які стали призерами Фестивалю добрих практик-2020!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

07-05-2020

     У п'ятницю, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

      Слова «Ніколи знову» ми маємо запам'ятати на все життя, як символ найбільшої трагедії 20-го століття.

НОВИЙ МАЙДАНЧИК ВІД МІСЬКОЇ РАДИ

27-04-2020

     Цими весняними днями працівники закладу та батьки вихованців турбувалися про облаштування дитячого майданчика для дітей ІІ-ої молодшої групи №2. Такі приємні справи стали можливими за сприяння власника закладу дошкільної освіти - Красноградської міської ради. Завдячуючи міському голові Володимиру Максиму, депутатам міської ради стало можливим придбання ігрових конструкцій на сумму 49900 грв. 

     Відтепер діти ще однієї групи мають можливість фізично та емоційно зростати, відчують турботу дорослих про їхнє щасливе дитинство.  

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

05-04-2020

     Відповідно до наказу відділу освіти Красноградської районної державної адміністрації № 126 від 18.03.2020 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в закладах освіти Красноградського району», освітній процес з 06.04.2020  в Красноградському ДНЗ №5 буде організовано наступним чином:

  1. Виконання освітніх програм «Дитина» та «Впевнений старт» відбудеться із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами.

  2. Реалізацію освітніх завдань буде досягнуто шляхом ущільнення освітнього процесу.

  3. Педагогічними працівниками закладу буде виконана, крім навчальної, інша організаційно-педагогічна та методична робота.

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

02-04-2020

     03 квітня 2020 року в дистанційному режимі відбулося заключне засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації. Під час засідання було розглянуто клопотання атестаційної комісії І рівня про встановлення відповідності Васильченко О.В. раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист». В результаті Васильченко Олені Василівні, вихователю було встановлено відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист».

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ І РІВНЯ

26-03-2020

       27 березня 2020 року в онлайн-режимі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня Красноградського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №5 Красноградської міської ради Харківської області. На засіданні були розглянуті атестаційні листи педагогічних працівників, що атестуються: вихователів Васильченко О.В., Долженкової О.В., вчителя-логопеда Тищенко Я.В.

     В результаті роботи комісії визначено, що вищевказані працівники відповідають займаним посадам. За висновками комісії:

   - Долженковій О.В. присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії";

   - Тищенко Я.В. встановлено відповідність раніше присвоєній кліфікаційній категорії "спеціаліст першої категорії";

   - Васильченко О.В. відповідає раніше  встановленому 11 тарифному розряду.

     Атестаційна комісія закладу вирішила порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про встановлення відповідності Васильченко О.В. раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист.

КАРАНТИН В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

12-03-2020

    В закладах освіти Красноградського району запроваджено карантин, який триватиме з 12 березня по 03 квітня 2020 року. Відповідне розпорядження підписано головою районної державної адміністрації Олександром Кайдашем 12 березня 2020 року. Запровадження карантину в освітніх закладах зумовлено постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Міністерством освіти  і науки України надано рекомендації, дотримання яких допоможе закладам освіти запобігти поширенню коронавірусної інфекції. 

ВЕСНЯНІ СВЯТА У САДОЧКУ

11-03-2020

    З нетерпінням в дитячому садочку очікували весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято 8 березня - ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свої нарядні сукні, вміння танцювати і співати. 
     8 березня - одне з найулюбленіших свят у дитячому садку. Скільки підготовки, репетицій, очікування і хвилювань; скільки старання, любові та творчості при виготовленні подарунків для улюблених мам, бабусь, сестричок! Малята розучували вірші, пісні, таночки, а потім з гордістю показували свою творчість глядачам. 
    Свята принесли у серця дітей та їх найрідніших матусь та бабусь красу весни, ніжність квітів, сонячне тепло та щирі почуття.

ЗІ СВЯТОМ!

06-03-2020

Дорогі жінки, вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем!

Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруєте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. Ви – чарівні!

Нехай сьогодні ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних подарунків!

Нехай ластівки зів'ють гнізда над вашими вікнами і принесуть у ваш дім благополуччя і взаєморозуміння, а перші промені весняного сонечка вкажуть на щасливу стежку вашій долі.

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ТРЕНУВАННЯ

04-03-2020

     05 березня в Красноградському ДНЗ №5 відповідно до графіка евакуаційних тренувань закладів освіти Красноградського району на 2020 рік відбулося навчальне тренування з евакуації. Всі працівники і діти успішно залишили приміщення, швидко зібралися на визначеному місці, виконали всі необхідні дії, які передбачені в разі виникнення пожежонебезпечної ситуації. 
     Подібні заходи відпрацювання мають велике значення для розуміння всіма учасниками освітнього процесу плану та порядку дій в разі виникнення пожежі.

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

01-03-2020

     Відповідно до Листа МОН України №4/435-20 від 28.01.2020 Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» запропонував закладам дошкільної освіти            02 березня 2020 року долучитись до проведення «ІІ Всеукраїнського заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

      В Красноградському ДНЗ №5 було підтримано задум виховання дбайливого та гуманного ставлення до тварин, вихованців дошкільних груп познайомили з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпили знання про особливості догляду за тваринами, умовами їх існування; сформували навички поведінки при зустрічі з безпритульними та  домашніми тваринами на вулиці.

РАЙОННИЙ КОНКУРС "МАСНИЦЯ ЙДЕ, МЛИНЦІ НЕСЕ!"

29-02-2020

    В перший день весни красноградці святкували Масницю. Це українське свято на честь весняного пробудження природи, одне з праслов’янських свят, яке сягає доби Трипільської культури. Справили Масницю гучно, весело та смачно, влаштували велику ярмарку з музикою, піснями та найрізноманітнішими розвагами.

     Красноградський ДНЗ №5 взяв участь в районному конкурсі «Масниця йде, млинці несе!» та презентував на розгляд журі смачні млинці, запашні пироги, пухкі вареники та окрасу нашої композиції – опудало Масляної.

     Наприкінці конкурсної програми журі визначило переможців в різних номінаціях. Наш заклад дошкільної освіти отримав Диплом за перемогу в номінації «Найрізноманітніший асортимент «масляного столу». Вітаємо всіх працівників садочка та батьків вихованців, які виявили якісну підготовку до конкурсу.

ПОСТІЙНО-ДІЮЧИЙ СЕМІНАР ЗА ПМК "ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ: СЕРЕДНІЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК"

24-02-2020

     25 лютого 2020 року Центром громадянського виховання спільно з Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України проведено постійно діючий науково-практичний семінар за темою «Методичний супровід реалізації освітньої програми «Впевнений старт» та програмно-методичного комплексу до неї» для педагогів закладів дошкільної освіти, які виявили бажання впроваджувати освітню програму «Впевнений старт» та комплект навчально-методичного забезпечення до неї. Семінар відбувся за участі: Рогозянського О.С., Гавриш Н.В., Кіндрат І.Р., Рагозіної В.В., Хартман О.Ю.

     Під час заходу учасники ознайомилися зі стратегічними напрямами розвитку дошкільної освіти України щодо забезпечення її якості; ознайомилися з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт: середній дошкільний вік»; відпрацювали алгоритм організації життєдіяльності дітей середнього дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» та отримали методичну допомогу з питань якісної організації освітнього процесу за програмою «Впевнений старт» та програмно-методичним комплектом до неї.

     Від нашого закладу дошкільної освіти в заході взяли участь вихователі Захарова І.В. та Кубась Л.В., педагоги отримали сертифікат тренера проекту.

ІНТЕРНЕТ-ЗБОРИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

23-02-2020

     Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2020 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua. Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку.

     Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.

РАЙОННИЙ ЕТАП КОНКУРСУ "КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ ХАРКІВЩИНИ"

20-02-2020

     Відбувся І (районний) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році. У номінаціях «Вихователь-методист» та «Вихователь дітей раннього віку» змагалися 7 конкурсантів із міських закладів дошкільної освіти. Протягом трьох етапів конкурсу учасниці доводили  членам журі свою професійну майстерність та педагогічну компетентність.

     За результатами спільного засідання оргкомітету та журі конкурсу переможцем у номінації «Вихователь-методист» визнано Павлову Тетяну Анатоліївну, вихователя-методиста Красноградського ДНЗ №5. У номінації «Вихователь дітей раннього віку» ІІ місце посіла Кривченко Наталія Миколаївна, вихователь Красноградського ДНЗ №5. У березні-квітні цього року переможці районного туру  будуть представляти Красноградський район в обласному турі конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2020 році.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

16-02-2020

     17 лютого 2020 року в Красноградському ДНЗ №5 відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему "Здійснення педагогічного супроводу художньо-продуктивної діяльності дітей раннього та дошкільного віку, виховання естетичних почуттів засобами образотворчого мистецтва". Вихователь-методист ознайомила присутніх з основними принципами здійснення педагогічного супроводу художньо-продуктивної діяльності дітей, процесом виховання естетичних почуттів засобами образотворчого мистецтва. Вихователі Рижикова С.Є. та Захарова І.В. провели практичне вправляння в розвитку творчих здібностей дошкільників у зображувальній діяльності. Всі педагоги взяли участь в діловій грі «Методичні знахідки». Павлова Т.А. доповіла присутнім про стан організації роботи в ЗДО щодо формування образотворчої компетентності дошкільників (довідка за результатами тематичного вивчення).

СЕМІНАР "ЗОБРАЖУВАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ ДОШКІЛЬНИКІВ"

02-02-2020

    Основою для розвитку творчості є та діяльність, у якій проявляються здібності дитини, а розвиток здібностей найефективніший тоді, коли гармонійно поєднуються природні задатки, мотиви діяльності та вплив зовнішнього оточення. Розібратися з методологічними питаннями розвитку творчості під час образотворчої діяльності 03 лютого 2020 року виявили бажання педагоги нашого закладу дошкільної освіти.

     На семінарське заняття запросили Пасічник Світлану Олексіївну, викладача Красноградського коледжу ХГПА ХОР. Вона детально зупинилася на методиці навчання дітей зображувальним вмінням та навичкам, підготовці вихователя до занять з малювання, ліплення та аплікації у різних вікових групах, завданнях та технічних навичках, які мають опанувати діти.

     Педагоги підготували виставку малюнків, виробів ліплення, підготували багато практичних запитань та збагатили власний досвід.  

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ "Впровадження ПМК "Впевнений старт"

30-01-2020

     31 січня 2020 року на базі Красноградського ДНЗ №5 відбулося чергове засідання творчої групи району на тему "Впровадження навчально-методичного комплексу "Впевнений старт". Учасниками творчої групи є педагоги закладів дошкільної освіти, які працюють з дітьми старшого дошкільного віку за програмою "Впевнений старт".

     До уваги присутніх було представлено досвід роботи педагогів Красноградського ДНЗ №5   із організації соціально-ігрового проектування (творчих днів за результатами вивченої теми). Вихователі Рижикова С.Є. та Васильченко О.В. запросили дітей пограти в туристичну агенцію «Ласкаво просимо до України». В цікавій формі діти-туроператори пропонували відвідувачам агенції різноманітні екскурсійні тури до Києва, Хортиці, Буковеля, Петриківки, Одеси, Фельдман-парку. В заході взяли участь і родини вихованців, підготували яскравий пісенний виступ, презентували власні декоративні вироби.

    Учасники творчої групи Красноградського ДНЗ №17, дошкільних підрозділів НВК №2,3, Піщанського НВК презентували власний досвід організації соціально-ігрового проектування за темами, які опановані дітьми протягом вересня-січня. 

ЕВАКУАЦІЙНЕ ТРЕНУВАННЯ

27-01-2020

    28 січня в Красноградському ДНЗ №5 відповідно до графіка евакуаційних тренувань закладів освіти Красноградського  району на 2020 рік відбулося навчальне тренування з евакуації. Всі працівники і діти успішно залишили приміщення, швидко зібралися на визначеному місці, виконали всі необхідні дії, які передбачені в разі виникнення пожежонебезпечної ситуації.

      Подібні заходи відпрацювання мають велике значення для розуміння всіма учасниками освітнього процесу плану та порядку дій в разі виникнення пожежі.

РМО ВИХОВАТЕЛІВ СТАРШИХ ГРУП

20-01-2020

     21 січня 2020 року на базі Красноградського ДНЗ №17 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів груп дітей старшого дошкільного віку на тему «Ігрова діяльність дошкільників: сучасний формат. Облаштування предметно-ігрового середовища в ЗДО». В ході засідання учасники розглянули показники ігрової компетенції старшого дошкільника відповідно до вимог БКДО, визначили основні принципи облаштування предметно-ігрового середовища, яке має забезпечувати розвиток творчих здібностей дітей, давати їм можливість вільно маніпулювати об'єктами, конструювати різні моделі бачення світу, вирішувати творчі завдання.

     Керівник РМО вихователь-методист Павлова Т.А. та учасники засідання підготували інформацію про класифікацію ігор, керівницво вихователя іграми дітей, виховне та розвивальне значення іграшки. Під час ділової гри присутні вправлялися у вирішенні педагогічних ситуацій, взяли участь у вправах на закріплення отриманого матеріалу.

КОНКУРС "НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ"

16-01-2020

     Чудові зимові свята вже традиційно доповнюються прикрашенням будинків міста, фасадів установ та організацій. За ініціативи Красноградського міського голови кожного року проводиться конкурс-огляд оформлення будинків приватних та державних установ міста. Цьогоріч вчетвертє поспіль Красноградський ДНЗ №5 взяв участь у конкурсі, який має назву «Новорічний настрій».

     За результатами журі, наш заклад дошкільної освіти відзначено Подякою міського голови за перемогу в номінації «Кращий заклад». Родзинкою святкового концерту, що відбувся з нагоди підбиття підсумків конкурсу, став неперевершений виступ вихованців старших груп №1,2 «Різдвяні пригоди». З величезним задоволенням маленькі артисти дарували глядачам казку, віншували з Різдвяними святами, вселяли в душі добро та справедливість. Наприкінці виступу всі діти отримали солодкі подарунки від міського голови Володимира Максима.

ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК, ЩЕДРІВОК І ВЕРТЕПІВ

15-01-2020

    16 січня 2020 року в Будинку культури відбувся ІV районний фестиваль колядок, щедрівок і вертепів під назвою «Щедрий вечір, добрий вечір!». Красноградський ДНЗ №5 є незмінним учасником святкового щорічного заходу. Педагоги закладу та вихованці старших груп №1,2 підготували для всіх присутніх барвисту казку, яка принесла в кожну домівку магію Різдва. Разом з маленькими артистами присутні поринули до казкової атмосфери, долучились до різдвяних пригод янголятка та пастушків, відчули магію справжньої української щедрівки.

     По закінченню свята учасників чекало вручення дипломів, подарунків, солодощів. Наш творчий колектив здобув перемогу в номінації «Краща щедрівка» та був нагороджений дипломом фестивалю. Вітаємо всіх!

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

30-12-2019

     Любі друзі, колеги!

Щиро вітаємо Вас з Новим 2020 роком!

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям!

Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2020-й дарує тільки найкраще!

НОВОРІЧНІ РАНКИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

27-12-2019

     Новий рік — одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. Кожен малюк очікує приємний сюрприз від самого доброго казкового героя у світі - Дідуся Мороза. Чудова нагода побачити чарівника трапилася 26-28 грудня в Красноградському ДНЗ №5, в кому відбулися святкові ранки. 

     В ці чудові дні діти всіх вікових груп потрапили до казки, до малят завітали Дід Мороз зі Снігуронькою, Зима-чарівниця, Сніговик, Принцеса Карамелька та інші казкові герої.

    Цікаві сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям. Діти із захопленням декламували вірші, весело танцювали та брали участь в іграх. Наприкінці театралізованих дійств дошкільнята отримали довгоочікувані подарунки від Діда Мороза та Снігурки. 

РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ФІЗКУЛЬТХВИЛИНОК

20-12-2019

    Одним із головних завдань педагогів закладу дошкільної освіти є оптимізація фізкультурно-оздоровчої роботи з метою здобуття максимального оздоровчого ефекту. Проведення фізкультхвилинок позитивно впливає на емоційний стан, забезпечує відновлення працездатності, підвищує настрій дітей, знижує статичні навантаження, попереджає тим самим порушення постави.

     Красноградський ДНЗ №5 взяв участь у Регіональному конкурсі фізкультхвилинок, який проводився Красноградським коледжем комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради. На розгляд журі були представлені дві фізкультхвилинки "Казкове містечко" та "Подорож до лева".

     За результатами конкурсу поданий матеріал було визначено кращим та нагороджено Дипломом І ступеня. Вітаємо колектив з перемогою!

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

18-12-2019

     День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, із давніх часів українці відзначають це світле, добре й веселе свято, що уособлює своєрідний символ людської надії та віри у краще майбутнє, щиросердно шануючи захисника, наставника і покровителя дітей. За народними повір’ями саме в цей день Святий Миколай спускається на землю з небес і обходить увесь світ, допомагаючи та відновлюючи справедливість. Згідно традиції, прокинувшись вранці, кожна дитина має отримати подарунок.

     День 19 грудня в Красноградському ДНЗ №5 видався надзвичайно дивовижним. Діти з нетерпінням чекали здійснення заповітних мрій, солодких подарунків та інших маленьких див, які під силу лише Святому Миколаю. Дорослі подбали, щоб цей день залишив приємну згадку, наповнив світлими сподіваннями, засіяв зерна любові до ближнього.      Помічниками Святого Миколая були: голова Харківської обласної ради Чернов Сергій Іванович, голова Красноградської районної ради Птишник Володимир Олександрович, міський голова Максим Володимир Іванович. Вони побажали всім присутнім всеосяжного щастя, доброї дороги до успіху, звершення найзаповітніших бажань, щирих сподівань, відмінного здоров’я й домашнього затишку. Діткам подарували солодкі подарунки, а садочку - новий ігровий майданчик від міської ради.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

08-12-2019

   В Красноградському ДНЗ №5 розроблено та затверджено план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права. З 09 по 13 грудня 2019 року в закладі дошкільної освіти будуть проведені наступні заходи: 

     1. Заняття для вихованців за темами: «Хай знає кожна дитина мала, що в неї є різні права», «Добрі справи – крок до взаємодопомоги», «Право на любов», «Я та моя родина», «Нехай у нас буде ім’я і земля», «Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай».

     2. Конкурс дитячих малюнків на тему «В країні прав та обов’язків».

     3. Дидактичні ігри: «Наш веселий дитсадок», «Знайомі права у казках», «Складемо Квітку прав», «Правові загадки», «Як вчинити правильно».

     4. Консультації для батьків: «Гра – невід’ємне право дитини», «Особливості спілкування дорослих для збереження гідності дитини», «Мистецтво бути батьками», «Жорстоке поводження з дітьми – неприпустимо», «Родина та родинні стосунки як засіб правового виховання дитини», «Дошкільнята та їх права».     

РМО ВИХОВАТЕЛІВ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

28-11-2019

     29 листопада 2019 року в Красноградському ДНЗ №5 відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів груп дітей старшого дошкільного віку. Педагоги працювали в фоматі інтерактивного семінару та розглянули питання про особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році. Керівник РМО Павлова Т.А. підготувала інформацію про шляхи реалізації наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах Нової української школи. Практичні аспекти здійснення моніторингу навчальних досягнень старших дошкільників та презентацію діагностичного матеріалу провела вихователь Васильченко О.В. Наприкінці засідання педагогам були надані буклети з рекомендаціями. 

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ

26-11-2019

     27 листопада 2019 року в Красноградському ДНЗ №5 відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему: «Удосконалення роботи з формування здорового способу життя та оптимізація предметно-просторового розвивального середовища для виховання навичок безпечної поведінки дошкільників». Порядок денний:

1. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

2. Про удосконалення роботи з формування здорового способу життя дітей раннього та дошкільного віку в контексті освітніх програм «Дитина», «Впевнений старт», парціальної програми «Про себе треба знати, про себе треба дбати».

3. Про виховання навичок безпечної поведінки дошкільників як складової роботи з БЖД.

4. Про розвивальне середовище для формування знань з безпеки життєдіяльності дошкільників та виховання навичок збереження здоров’я.

5. Про стан організації роботи в ЗДО щодо формування знань та вмінь з основ безпеки життєдіяльності дошкільників (довідка за результатами тематичного вивчення).

КЛЕНОВА АЛЕЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАКЛАДУ

19-11-2019

     На центральній алеї Красноградського ДНЗ №5 висадили п’ятнадцять декоративних кленів «Глобозум». Кошти на їх придбання виділені з міського бюджету на засіданні сесії міської ради.
     До висаджування дерев долучилися міський голова Володимир Максим, батьки вихованців дитячого садочка. Малеча теж не стояла осторонь. Спочатку дошкільники з цікавістю спостерігали за діями дорослих, а потім самі приєдналися до цієї корисної справи.
     Молоді деревця з’явилися на місці раніше спиляних берез, що досягли своєї вікової межі. Нехай же посаджені дерева ростуть разом із малятами сильними, красивими, а заклад дошкільної освіти стане ще зеленішим, прекраснішим, і в будь-яку пору року зачаровує кожного неповторною красою.

ЗУСТРІЧ З СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ДОШКІЛЬНЕ ВИХОВАННЯ"

18-11-2019